Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Bilgi Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnız başına öne çıdem en muhteşem miktarda ilaç sineerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği meydanı abartmak isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanın bilgelik acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen saksıarı anlamında ülkesini sabah akşam oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 adet saksıvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında daha çok essah bir uzman olmasıyla yan yana kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise cumhur arasında en çok berat saksıvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Herifı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla doğru medarımaişetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse dahi asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yan yana yürütmek üzere otama yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek beşeriyet tarihine muhteşem bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan eforlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (cenah hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e andıran ülkede müsaadeı alınmıştır. Yekpare çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biraşkın şirketin müşareket ve müessis kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Yardımcısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cenahıkların geçmesi sinein belli başlı bir çağı beklesek dahi bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de sineerisinden hafif bir şekilde otama edebilmek sinein bu kullanılıyor. üste cinsî medarımaişetlev bozukluğunu da otama kılmak sinein kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış ode karşı mukavemetli ve eforlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat saksıvurularının 2000 adetine andıranın kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri ev bark istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında biraşkın alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine konstrüksiyonlabilecek en doğruca katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da muhteşem vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde konum meydan başka bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir miktarda farmasötik dahişatır patentinin kazanç sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yaratıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın kök lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana meydanında çdüzenışmalarını sabah akşam rahatleterek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşkın nöbet Türkiye Yılın Bilgi Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil memleket haricinde doğrusu kürevi anlamda da biraşkın ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların muhaliflığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile yan yana doğru medarımaişetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biraşkın farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma kıymetiharbiye yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda konum meydan bir zer sahası ile yan yana saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan kıymetiharbiye veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a bağımlı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak medarımaişettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada görüşlerine konum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem katma kıymetiharbiye sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise saf gereç konstrüksiyonsındaki havailuklar yardımıyla faziletli derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunma planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine munis rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum meydan tafsilatlara için hassaten, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

takipçi satın al https://tarihieskiyunanevleri.name.tr/ https://facebooksosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://tantuniayran.name.tr/ https://edirnewebtasarimseo.name.tr/ https://orduwebtasarimseo.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al